"Loading..."

День незалежності у Музеї просто неба

24 серпня 2019 року в Національному музеї народної архітектури та побуту України відбудеться святкування Дня Незалежності України. Це нестандартне святкування для молоді та старшого покоління, для маленьких та великих родин, для любителів активного та медитаційного відпочинку. Для всіх, хто шукає можливість відзначити незалежність своєї країни в колі однодумців, весело та корисно провести час в найбільшому в Європі музеї просто неба!

О 10:00 запрошуємо до «Забігу у Пирогові» від найбільшого бігового клубу України «TOP Runners». Ми, за святкування по-спортивному, бо спортивна нація – то здорова нація! Учасники забігу познайомляться із різноманітними історико-етнографічними регіонами України, адже траса прокладена через Полтавщину, Полісся, Слобожанщину, Карпати, Буковину, Гуцульщину, Поділля, Наддніпрянщину, Південь України, Українське село 60-70 рр. ХХ ст.. Отже, біжучи трасами ви не просто побачите різну Україну, а й матимете багато мальовничих пейзажів для селфі).

Деталі тут: посилання на подію.

О 15:00 запрошуємо насолодитися святковою програмою на Співочому полі музею. В рамках ювілейного турне Канадою, Східною Європою, Грузією та Україною, до нас завітає всесвітньовідомий Ансамбль пісні і танцю “Верховина” із Канади. Концерт стане чудовим проявом культурної дипломатії, міжнародного мистецького співробітництва та промоції української культури у світі. Колектив продемонструє справжню красу української традиції та культури через музику, пісню й танці у програмі із символічною назвою «Пори року», зображаючи яскравою, енергійною хореографією та динамічним хоровим спiвoм чотири пори року.

Коментарів: 0
Залиште свій коментар