"Loading..."

Екскурсія-лекція "Музей просто неба: історія та сьогодення" від Олени Громової та Олени Зеленко

Запрошуємо дізнатися невідомі факти про історію найбільшого музей просто неба у Східній Європі, його етапи розвитку та сьогоднішні цікавинки!!!

БОНУС для слухачів - АВТОРСЬКА екскурсія по виставці "Територія традицій. Духовний спротив"

11.03 о 13:00 відбудеться екскурсія-лекція "Музей просто неба: історія та сьогодення" від Олени Громової (етнографині, дослідниці, завідувача виставкового відділу) та Олени Зеленко (завідувача відділу з культурно-просвітницької діяльності).

На думку експертів, київський скансен є одним із найкращих музеїв у світі з погляду архітектурно‑просторової композиції та багатства і значущості представлених у ньому культурних об’єктів матеріальної спадщини. Це понад 300 оригінальних пам’яток народної архітектури, серед яких – житлові, господарські, адміністративні та культові споруди ХVI–ХХ ст. а також більше ніж 70 тисяч експонатів.

Вже більше ніж півстоліття музей є потужним культурним центром загальнонаціонального значення, що відіграє непересічну роль у збереженні культурної пам’яті та національної самоідентичності українців завдяки відродженню і розвитку традиційної української культури, її інтеграції в сучасний соціокультурний простір. Діяльність музею зосереджена на дослідженні, відродженні й популяризації української народної культури: архітектури, народного мистецтва, промислів і ремесел у межах 6 етнографічних регіонів України – Середньої Наддніпрянщини, Півдня України, Полтавщини і Слобожанщини, Поділля, Карпат і Полісся.

Лекція відбудеться в межах виставки "Територія традицій. Духовний спротив" у співорганізації з Національним музеєм медицини України, за адресою: вул. Богдана Хмельницького 37
Вартість: 150 грн. (вхідний квиток на виставку входить у вартість)

Деталі за телефоном:+38 073 170 70 51

Коментарів: 0
Залиште свій коментар