"Loading..."

Майстер-класи

Писанкарство

Найкращий подарунок до Великодня - власноруч створена писанка. Розкриємо секрети написання традиційної писанки, дряпанки, галунки або крапанки.
Тривалість: 40 хв. - 2 год. (залежить від обраної техніки та віку учасника МК).

Петриківський розпис

Учасники дізнаються історію виникнення та особливості петриківського розпису, познайомляться з матеріалами та інструментами, навчаться базовим технікам мазків "кошачкою", створять свій маленький шедевр. 
Тривалість: 1-2 год. 

Гончарство

Ви ознайомитесь з гончарним ремеслом предків:
1. Створите власну мисочку чи горщик на крузі. 
2. Вручну виліпите свищика чи іграшку.
Тривалість: 1 год.

Витинанка

Можливість навчитися давньому народному мистецтву витинати, виривати, вирізати зображення з аркушу паперу. На вибір можна створити: листівку з силуетним зображенням «дерева життя» чи звірів; сніжинки; листівку з кольоровою аплікацією «букет»; об’ємну 3-D інтер'єрну прикрасу.

Майстер- клас з плетіння солом'яних оберегів

На нашому майстер- класі ми навчаємо технікам плетіння прикрас із соломи. Ви зможете прикрасити свою оселю ангеликом або ромбом виготовленими власноруч. Також під час роботи ви дізнаєтесь, яку захисну силу несе кожен виріб.
Тривалість майстер-класу 1-1,5 години

Майстер- клас по плетінню пташки з осоки

Під час майстер- класу ви дізнаєтесь про традиційність створення виробу, про його символічність, а також  зможете виготовити власну пташку з природного матеріалу.
Тривалість творчого процесу 1-1,5 години